Provozní informace

Novinky v magazínu

7. července 2012 v 14:00 | Dark Knight
Jelikož, magazín startuje na novo, změní se i trochu pravidla a způsoby psaní magazínu. Takže tady je menší seznámení.

V každé rubrice budou dva redaktoři
- Důvod je prostý. Jeden všechno nezvládá. Když je na to více redaktorů,
vytvoří se více článků a není takový tlak na ostatní.

Redaktorský seznam
- Nově tu ukáže článek s graficky spracovanými profily. Takže tu zústane i představení redaktorů.

Nové ikonky
- Je jasné, že redaktor si na svůj blog nedá ikonku bývalého magazínu, když píše pro jiný. Takže jsou tu dvě ikonky pro redaktory.

Nová Facebook stránka
- Nebudeme používát starou FB stránku. Zkusili jsme změnit adresu. Sice s úspěchem, ale ve vyhledávání se neobjevila.

Seznam rubrik

- Je důležité oddělit magazín minulý a součastný, takže smažeme rubriky bývylého magazínu a všechny články budou přesunuty do rubriky Starý magazín...

To jsou ty nejdůležitější informace. Čekám, že magazín se na plno rozjede až v polovině čerence...

Konkurz na redaktory

4. července 2012 v 14:40 | © Redakce "Tvůj Blog"
Náš magazín potřebuje další redaktory. Jelikož, chceme aby jako minule zde psali jenom TOP blogeři musíme vybírat i z minulých zájemců. Samozdřejmě zkusit to může každý. V nejbližší době se ozveme s rozhodnutím. Pokud to chcete zkusit napište do komentáře:

Jméno/přezdívku
Web/blog
Rubrika kterou chcete
Proč chcete psát pro magazín
Popřípadě ukázka tvé práce

Zde je výběr možností rubrik-
Krása 0/2
Vše pro dívky 1/2
Rozhovory se zajímavými blogerami 0/2
Vy a blog 0/2
Vaše příběhy 0/2
Filmové novinky 0/2
Hodnocení blogů 0/2
Beauty 0/2
Poradna 0/2

Já se těším na všechny zájemce popřípadě i spolupracovníky...

Jedeme od začátku

3. července 2012 v 20:50 | Dark Knight
Magazín nám tu hnije, to je dost velká škoda, když o něj byl tak velký zájem. Proto teda začínáme na novo. A úplně... Starý název "Tvůj blog" je dost starý a není tolik pravdivý, jelikož psát o lásce k blogování to se k tomu moc nehodí. Místo toho je tu nový magazín s názvem "Tvůj život". O moc lepší název pod tímhle si můžeme představit obsáhlejší témata. Nicméně nyní tu budeme mít větší rozdělení rubrik. Přemýšlím, jestli má mít každý redaktor svou rubriku o čemkolik ale nejspíš bude furt přidávat články do rubriky s tématem. Celkem se tu budete moci setkat s 10 rubrikami. Později budou přibívat. V každé rubrice budou dokonce dva redaktoři, aby nebyl všechen nátlak na jednom :) Rozhodně si počkejte na zítřek, jelikož rozjedeme konkurz na nové redaktory...

Ať je tu pořádek II

2. ledna 2012 v 15:59 | Dark Knight
Pokud jste se byli redaktory a odeslali jste potvrzení, tak jste dostali heslo od blogu. Jelikož už je 2.1.2012 uzavírám potvrzení. Nyní tu oficiálně máme 4 redaktory. Znovu se můžete přihlásit při kliknutím na položku zapoj se.

D Ě K U J I Z A P O Z O R N O S T

Rozjíždíme magazín!!!

21. prosince 2011 v 12:36 | © Redakce "Tvůj Blog"
Magazín konečně otevíráme. Nyní se na tomto blogu budou objevovat články od redaktorů. + Chystáme pro Vás menší překvapení na silvestra :)

Redakce - nová nebo stará?

3. prosince 2011 v 16:30 | © Redakce "Tvůj Blog"
No nyní se bude mluvit o naší redakce magazínu. V rubrice náš tým máme 9 oficiálních redaktorů (kteří mají v této rubrice mají článek o sobě). Pokud píšete pro magazín a nejste v této rubrice, tak jste buď s nějakou rubrikou, která není na magazínu tak častá, nebo nejste oficiálními redaktory. No a to je taky dnešní otázka. Jestli chcete starou - tu která tu je od začátku, nebo novou - ta kterou nově vytvoříme ze zájemců za předchozího šéfredaktora. No lze udělat i střední cestu. A tu, že vybereme ty nejlepší redaktory a přidáme je k novým. Ta se mně osobně nejvíce líbí. No, ale rozhodněte vy. Rozhodně bych tady nechal redaktory s kterými jsem se již domluvil a taky bych nechal Mersmerize, tedy jestli bude mít zájem. No jinak komentujte a hlasujte. Vše si pročtu.

Poradny se ruší

2. prosince 2011 v 9:49 | © Redakce "Tvůj Blog"
No odhlasovali jste si to, takže se porady ruší. No koukněte se sami.
Nezbývá mi nic jinýho, než poradny zrušit. Tohle je taková poslední provozní informace. Nyní se vše bude točit okolo rubrik a redaktorů.

Chcete aby poradny fungovali nadále?

25. listopadu 2011 v 13:09 | © Redakce "Tvůj Blog"
Název článku mluví jasně. Jedná se o návrh zrušení poraden. Neříkám tím, že do poradny nepřišel ani jeden email, ale to by chtělo velkou propagaci, která nám chybí. No nicméně to nechávám na vás, návštěvnících aby jste rozhodly. V případě že zvítězí volba zrušit máme připravený u psychologické poradny plán B. Na blogu bude nová rubrika, kde najdete způsoby jak se uklidnit, nebo někoho jiného atd... Zatím čekám co na to řekne naše poradkyně. Výsledky se dozvíte v čas :)

Změna kurzu magazínu :)

29. října 2011 v 12:09 | © Redakce "Tvůj Blog"
Zdravím,
nedávno byl zveřejněn článek s pozastavením magazínu, a po uveřejnění mi došlo, že na to kolik toho magazín ušel tak není lehké ho hodit do koše. Takže je další plán. Do 31.12. bude magazín zastavený, aby se na něm zařídili další věci. Nové rubriky nové redaktory a spoustu zábavy. Takže se akorát můžete těšit...

Nová rubriky: Vaše příběhy

15. října 2011 v 12:59 | © Redakce "Tvůj Blog"
Zdravím,
jsem potěšen představit vám novou rubriku vaše příběhy. V této rubrice si budete moc přečíst příběhy ostatních a ve finálním hlasování něco získat. Můžete se na ní těšit...
 
 

Reklama