Novinky

The END

19. února 2012 v 10:24 | © Redakce "Tvůj Blog"
Název mluví za vše redaktoři už také nechtějí psát články a bez redaktorů není blog aktvní. Jsem teda nucen přistoupit k této věci. Je konec. Blog nebudu rušit nebo předávat, je tu spoustu zajímavích článků, které stojí za přečtení. Tento blog později zahyne.

Nová redaktorka: Andrea Bone

30. prosince 2011 v 17:02 | © Redakce "Tvůj Blog"
Jsem velice rád, že dnes můžu ohlásit rozšíření naší redakce o dalšího člena. Je jím , která bude psát do rubriky. Nyní předávám slovo aby se představila (pozn. Jakub)

Zdravím Vás všechny,
teď v krátkém článku bych se Vám chtěla představit kdo vlastně jsem.

Jmenuji se Andrea Zíbarová, ale moje internetová přezdívka je Andrea Bone. Mnoho lidí i kamarádů se mi ptá jak jsem na tu přezdívku přišla. Přezdívka vznikla ze srandy. Psala jsem si na chatu s pár kluky a ty mi začali říkat Bonie no a potom se dohodli, že vypustí i a budu Bone (anglicky kost). Mysleli si totiž, že nejsem z Česka, ne kvůli mému psaní, ale kvůli mému prý exotickýmu vzhledu (bylo léto byla jsem hodně opálená) a trochu jinýmu stylu a navíc v tu dobu jsem byla opravdu hodně hubená na mojí ,,výšku''. Tak takhle vzniklo Bone. Mý přátelé mi, ale říkají Andi.

Narodila jsem se v 16.8.1995 v Česku.

Moje záliby jsou fotografování, líčení, kreslení, malování. Chodím na grafický design, ale původně jsem měla chodit na kosmetičku, ale najednou se to všechno zvrklo a já jsem šla na grafický design. Původně jsem měla jít na kosmetičku, protože se prý umím dobře líčit a také protože mě to baví. Ale potom jsem dostala ten šíleně bláznivej nápad dělat talentovky na grafický design, ale nevzali mě. Byla jsem docela zklamaná, ale co měla jsem ještě tři přihlášky na střední. Podala jsem si na Aranžérku a na kosmetičku. Na aranžérku i kosmetičku mě vzali, na aranžérkách jsem byla 3. nejlepší z 14 lidí co brali jinak se tam hlásilo kolem 25 lidí a na kosmetičce jsem byla 11. z 30 lidí co tam brali a jinak se tam hlásilo kolem 50 lidí. Byla jsem na sebe pyšná. Ale najednou se ozval telefonát z grafického designu, že se jim uvolnilo místo, okamžitě jsem to brala. A teď toho nelituju, že tam jsem.

A jaká, že jsem povahově? No takže z předchozího odstavce vyplývá, že jsem nerozhodná, poslední dobou i upřímná, celkem učenlivá novým věcem, ale také jsem cholerický optimista, naivní, tvrdohlavá, hravá, někdy líná a nepořádná, přesvědčivá, veselá, šťastně zamilovaná.

Nejvíc miluji svého miláčka Petra. Miluji barvy, bez barev to nejsem já! Mám ráda když je na nebi duha a já se na ní můžu dívat a obdivovat jak to ta příroda dokáže něco tak krásného udělat. Mám ráda zvířata, ale bojím se pavouků a takového toho všemožného hmyzu. Někdy když už je toho na mě moc tak si jen tak ráda sednu pustím si písničky a začnu kreslit či malovat. Kreslení mě odhání od toho opravdového světa a přivádí mě do říše fantasie.

Nesnáším zapírání lži, nevěru, šikanu, lidskou hloupost. Nemám ráda jak už jsem se zmínila pavouky a nějaký ten podobný hmyz.

Těm co se zdám sympatická klidně ať mi říkají Andi, ale ti kteří mě z hlouby srdce nesnáší ať radši zůstanou u Andrei.

Ať je tu pořádek

27. prosince 2011 v 18:40 | © Redakce "Tvůj Blog"
Magazín už jede a zatím na email nepřišel ani jeden článek. Proto žádám všechny redaktory aby zbystřili pozornost!!!

Pokud jste členy magazínu a chcete pořád psát pro magazín + souhlasíte s novými pravidly, tak napište na email redakce.magazinu@email.cz. Jako předměd napište Chci psát pro magazín. Do emailu napište:
Jméno
Přezdívku
Věk
Blog
Rubriku do které píšete
A snímek obrazovky emailu kde se podtvrzuje, že máte tuto rubriku. (fotí se pomocí PrtSC -pak vložit do malování a uložit)

Pokud email už nemáte, tak máte smůlu a musíte se zaregistrovat znova. Ti kteří neodešlou email tak budou odstraněny z rubriky náš tým. Posílejte rychle!!! Nejdéle do 1. ledna 2012!!!

Přispívání do rubriky

17. listopadu 2011 v 18:59 | © Redakce "Tvůj Blog"
V tomto magazínu máme spoustu rubrik a dost často se stává to, že se rubriky opakují. Jelikož více osob více článků. Takže mě napadlo, že by do rubriky mohl přidávat jakýkoliv redaktor. To by ale znamenalo velkou změnu. Proto je zde anketa s otázkou zda souhlasíte s tímto napadem.

Při dalších nápadech se obracejte na email redakce.magazinu@email.cz.

Nominujte nás!!! Ale fakt

19. srpna 2011 v 10:20 | © Redakce "Tvůj Blog"

Pokud čtete blog o blog tak víte, že je tu další Křišťálová Lupa. No a my jsem se rozhodli s Davidem nominovat náš projekt. Nic si od toho nenamlouváme (lupu na 100% nevyhrajem), ale alspoň se probojovat do druhého kola. Jak nás nominovat? Otevřete si stránku:

http://kristalova.lupa.cz/nominace

Jeďte až úplně dolů ke kolonce Projekt Roku. Tam zadejte adresu www.magazin.blog.cz. Potom vyplňte Jméno, Přimení, Email a opište kód.

Toto rozhodnutí je jenom na vás....

Je to tady!!! Místo v poradně dostává...

29. července 2011 v 7:59 | © Redakce "Tvůj Blog"
Před dvěma dny jsem zveřejnil nabídku o místo v holčičí poradně. Článek naleznete zde. Ve 12:00 byla nabídka uzavřena. Po dlouhém rozhodování jsem vybral jednu blogerku, která napsala přesvědčivý důvod. A tou šťasnou je....

Dvě nové poradny a jedna novinka

25. července 2011 v 12:31 | © Redakce "Tvůj Blog"
Před několika dny jsme spustili dvě nové poradny. Také tu máme špatnou zprávu ohledně holčičí poradny. Bývalá redaktorka chcete-li poradkyně už v magazínu nepracuje. Až do doby než se najde nová poradkyně se tato poradna uzavírá.

Informace pro redaktory

6. května 2011 v 19:23 | © Redakce "Tvůj Blog"
Ahoj rozhodla jsem se, že náš magazín musíme vylepšit. Všem jsem na skype odeslala jednu zpávu musíte na ni odepsa tjinak budu nucena k tomu vás za někoho vyměnit a to by jste určitě nechtěli ! Budu hrozně ráda když budete články ukládat do rozepsaných abych mohla každý den zveřejnit jeden článek , jelikož vím, že jste dobří redaktoři. :) Domluvíme se na jednom od každého redaktora bych uvítala 1 článek za týden, myslím, že to není moc ani málo vzhledem k tomu kolik tu máme redaktorů. Také chceme, aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí takže chystám velkou reklamu na facebooku ! Uvidíte sami Takže hezký zbytek večera loučí se s vámi Nová Šéfredaktorka Sarah :)

Výsledky ankety: Co potřebuje magazín nejvíce?

6. dubna 2011 v 15:59 | © Redakce "Tvůj Blog"
Včera jsem zveřejnil článek kde se vás ptám na to co potřebuje magazín nejvíce. Zúčasnilo se 8 lidí. A výsledky dopadli takto.

Co potřebuje magazín nejvíce

5. dubna 2011 v 15:09 | © Redakce "Tvůj Blog"
Tento článek se jmenuje Co potřebuje magazín nejvíce abychom vědili jak si ho představujete. Protože je to magazín pro vás ne pro nás.
 
 

Reklama