Náš tým

Mishelle*

1. ledna 2012 v 16:51 | © Redakce "Tvůj Blog"
Ahoj..Já jsem Mishelle* a budu tady psát do rubriky Beauty.Doufám že se vám moje články budou líbit a že je budete číst rádi. A jen pro představu, ta slečna na fotce jsem prosím já ;))
Mám blond vlasy,modré oči a dlouhé řasy. Jsem milá,přátelská a ochotná pomoci blízkým lidem.
Nesnášíém lži,podrazy a falešné lidi. Miluju Spongeboba a vše s malinami♥
Mým největším koníčkem je psaní.

Můj deníčkový blog najdete >>ZDE<<

Andrea Bone

30. prosince 2011 v 17:05 | © Redakce "Tvůj Blog"
Zdravím Vás všechny,
teď v krátkém článku bych se Vám chtěla představit kdo vlastně jsem.

Jmenuji se Andrea Zíbarová, ale moje internetová přezdívka je Andrea Bone. Mnoho lidí i kamarádů se mi ptá jak jsem na tu přezdívku přišla. Přezdívka vznikla ze srandy. Psala jsem si na chatu s pár kluky a ty mi začali říkat Bonie no a potom se dohodli, že vypustí i a budu Bone (anglicky kost). Mysleli si totiž, že nejsem z Česka, ne kvůli mému psaní, ale kvůli mému prý exotickýmu vzhledu (bylo léto byla jsem hodně opálená) a trochu jinýmu stylu a navíc v tu dobu jsem byla opravdu hodně hubená na mojí ,,výšku''. Tak takhle vzniklo Bone. Mý přátelé mi, ale říkají Andi.

Narodila jsem se v 16.8.1995 v Česku.

Moje záliby jsou fotografování, líčení, kreslení, malování. Chodím na grafický design, ale původně jsem měla chodit na kosmetičku, ale najednou se to všechno zvrklo a já jsem šla na grafický design. Původně jsem měla jít na kosmetičku, protože se prý umím dobře líčit a také protože mě to baví. Ale potom jsem dostala ten šíleně bláznivej nápad dělat talentovky na grafický design, ale nevzali mě. Byla jsem docela zklamaná, ale co měla jsem ještě tři přihlášky na střední. Podala jsem si na Aranžérku a na kosmetičku. Na aranžérku i kosmetičku mě vzali, na aranžérkách jsem byla 3. nejlepší z 14 lidí co brali jinak se tam hlásilo kolem 25 lidí a na kosmetičce jsem byla 11. z 30 lidí co tam brali a jinak se tam hlásilo kolem 50 lidí. Byla jsem na sebe pyšná. Ale najednou se ozval telefonát z grafického designu, že se jim uvolnilo místo, okamžitě jsem to brala. A teď toho nelituju, že tam jsem.

A jaká, že jsem povahově? No takže z předchozího odstavce vyplývá, že jsem nerozhodná, poslední dobou i upřímná, celkem učenlivá novým věcem, ale také jsem cholerický optimista, naivní, tvrdohlavá, hravá, někdy líná a nepořádná, přesvědčivá, veselá, šťastně zamilovaná.

Nejvíc miluji svého miláčka Petra. Miluji barvy, bez barev to nejsem já! Mám ráda když je na nebi duha a já se na ní můžu dívat a obdivovat jak to ta příroda dokáže něco tak krásného udělat. Mám ráda zvířata, ale bojím se pavouků a takového toho všemožného hmyzu. Někdy když už je toho na mě moc tak si jen tak ráda sednu pustím si písničky a začnu kreslit či malovat. Kreslení mě odhání od toho opravdového světa a přivádí mě do říše fantasie.

Nesnáším zapírání lži, nevěru, šikanu, lidskou hloupost. Nemám ráda jak už jsem se zmínila pavouky a nějaký ten podobný hmyz.

Těm co se zdám sympatická klidně ať mi říkají Andi, ale ti kteří mě z hlouby srdce nesnáší ať radši zůstanou u Andrei.

Přezdívka: Andrea Bone
Rubrika: Kosmetika, móda

Dakušhka aneb poradkyně pro holky

29. července 2011 v 8:04 | © Redakce "Tvůj Blog"
Všechny vás zdravím. Má přezdívka je Dakušhka a je mi 14 let. S blogováním jsem začala asi v 10 letech. V tu dobu jsem psala blogy o celebritách a s blogem jsem ještě neuměla v té době byla má přezdívka jen Kačka. Postupem času jsem, ale začala stárnout, dopívat, učit se s blogem až sem dospěla do současné doby. Můj blog je http://diary-dakushka.blog.cz/. Můj blog je především o mě, ale zde na blogu i radím a píši články

Mé pravé jméno je Kateřina Dudová. Pocházím z města na Moravě. Mezi mé zájmy a koníčky patří mažoretky, tanec, sport.
Nejvíce si v životě vážím mé rodiny a mých přátel.
Určitě se mě nebojte na nic zeptat ráda vám se vším poradím...

Nabídka o místo v poradně pro holky

26. července 2011 v 15:39 | © Redakce "Tvůj Blog"
Před pár dny se Vám představili dvě nové poradny. Zároveň i špatná zpráva o poradně pro holky. To, protože poradkyně Lee už v magazínu nepíše. Proto pokud máš zájem o tuto pozici, napiš do komentáře:

Jméno/Přezdívka
Blog
Email
Proč by si měla dostat toto místo

Nabídka je časově omezena. Uzavíráme ji 28.7.2011 ve 12:00. Ta s nejlepším proslovem bude mít tuto pozici.

Sarah - > Ta slečna přes vztahy

3. července 2011 v 11:39 | © Sarah Heaven

Sarah ta slečna přes vztahyGabuldik - Milovník zvířat

30. června 2011 v 19:15 | © Redakce "Tvůj Blog"
Já a blog
Na blogu jsem už tak asi 4. rokem, a stále objevuji nové možnosti aj. Měla jsem blog o koních, o psech,o kočkach,o mně... vyzkoušela jsem nespočet témat, ale vždycky jsem se vrátila k mím zvířatům, a tak tomu je i nyní. Na blogu mě můžete najít převážně jako Gabuldik.

O mně
Jmenuji se Gabriela, je mi 11 let, a v říjnu mi bude 12. Pocházím z malé vesničky několik kilometrů od Brna. Doma mám kočičku Mícu,teddykrálíčka Teddyho, no a kdybych měla říkat zvířata celé rodiny budu tu do rána. Ale jistě stojí za zmínku náš pes Nikkó, plemene Akita-Inu. Zajímám se o zvířata,přírodu,tanec a hudbu.Také ráda čtu zajímavé knihy.

Magazín
O Magazínu jsem se dozvěděla vlastně přez Srdce blogu, od tamtud jsem se dostala na blog neti budky, a přez ní jsem se dostala vlastně sem. Hned jak jsem se tu rozkoukala jsem věděla že se mi tu bude líbit, a hned jsem podala přihlášku. Budu zde mít na starosti rubriku Zvířata. Prý ke mně dají ještě jednu holku co má o to taky zájem, takže doufám že si padneme do oka a popřípadě spolu vymyslíme něco zajímavého na čem bychom se mohli obě podílet a ani jedné by to nepřekáželo. Takže se těšte. Vše milovníkům zvířat - ZDAR!

Holka, která vede názory

30. června 2011 v 10:59 | © Redakce "Tvůj Blog"
Ahoj! Jmenuju se Adriana Večeřová a můj blog je Sticky-strawberry ... Začala jsem psát pro tento magazín a povedu rubriku názory. Doufám, že se vám moje články budou líbit. Zítra mi bude 12let. Mám ráda blogování, internet, hry, kraviny, zábavu, rodinu a kamarádi. V blogovém světě jsem už 5 let a velmi mě to tam baví. Mám 2 sestry a jednoho bratra. Psa a morče. Jsem zábavná, provokativní, atraktivní, milá, krásná a usměvavá. Ráda si pokecám. Nejsem moc ráda středem pozornosti. Jsem tak trošku plachá. Jsem ráda, že budu pro teto magazín psát názory a doufám, že se vám moje články budou líbit :-)
Vaše
Strawberry ♥

Prodívky aneb Mersmerize začíná

29. června 2011 v 21:36 | © Redakce "Tvůj Blog" - Mersmerize


Kdo mě zná, ví a kdo mě nezná, pozná...

Když jsem před půrokem začala blogovat, vytvořila jsem si nejen nick, ale i své Alter Ego - Mersmerize. Ve skutečném životě se jmenuju Lucka, bydlím v Kutné Hoře a od září začínám studovat Vysokou školu, obor: Farmakologie, Farmacie. Na internetu jsem ale Mersmerize. Blogerka, která miluje svůj blog proslecny.cz, je v tomhle světe vcelku nová, ale drží se tu zuby, nehty.

Na svém blogu/webu si dávám dooprady záležet a specializuji se na oblast Vše pro dívky, některé mé články najdete tedy časem i zde. Mojí specialitou jsou pravidelně psané texty jak tady, tak na mém blogu, fotonávody, články o klucích, sexu, kráse a prostě o tom, co by mladé slečny mohlo zajímat.

I když jsem blogerka začátečnice, zapojuji se do psaní na více serverů jako je kámoška.cz, krásná.cz, občas poskytnu i nějaký ten rozhovor. Svůj blog považuji za úspěšný, navštěvovaný a přehledný - stejně tak mé texty a styl psaní. Nejsem nejlepší, ale snažím se! Doufám, že i tady budou mé texty takové, jaké bych si představovala a zkrátka se jim tady bude dařit a také doufám, že si na každý článek rádi počkáte.

V blogerech je budoucnost internetu

Anee - vaše malá „psycholožka"

28. června 2011 v 17:22 | © Redakce "Tvůj Blog" - Anee


Má osobnost se skrývá pod obyčejnou a nevýraznou přezdívkou Anee. Je mi 14 let a v blogovém světě se nachází cca 2 roky. Vystřídala jsem spoustu trapných, nudných a nezajímavých blogů, avšak ustálila jsem se až na mém (ne už tak trapném) současném blogu www.smile-4-ever.blog.cz, který je zaměřený hlavně na mě a mé zájmy.

Jsem hrozně ukecaná, většinou optimisticky naladěná a často rozesmátá. Také jsem celkem jiná než ostatní moji kamarádi, takže mé názory se možná nebudou shodovat s těmi vašimi. Upřímně řečeno, je mi to jedno.

Už 8 let chodím na atletiku. Ano, jsem hodně sportovně založená. Také jsem na šestiletém gymplu, takže se musím učit z čehož plyne, že i když tu mají být články pravidelně (o což se budu snažit), nebudou tu často. Pochopte, že pro mě existuje i něco jiného než internet a počítač. :)

Moc ráda fotím a pokouším se o "umělecké" fotky. Vím, že se mi to moc nedaří, ale baví mě to. Také ráda píšu povídky a básničky.

Proč tyhle rubriky?
Naše rodina je celkem hodně založená na zdravé výživě a zdravém životě, tak proto jsem si přivlastnila rubriku Zdraví. Moc ráda diskutuji a dávám najevo své názory, které se týkají většinou života, tak jsem si vytvořila rubriku Životní styl. Kamarádky, které mě hodně znají mi někdy (když jsem hodně otravná se svými kecy) přezdívají "Psycholožko", tak proto je má rubrika také Poradna.

Nějaké otázky na mou složitou osobnost, kterou chápu jen já? Ne? Nevadí, děkuji za pozornost :)

neti butka - baba čo má pod bútkou :D

20. března 2011 v 14:32 | © Redakce "Tvůj Blog", neti butka


Ahojte. Tu v blogovom svete ma volajú neti butka alebo len neti. Som večne snívajúci tvor s vierou, že sny sa môžu stať skutočnosťou. Nadovšetko milujem slobodu a svoje lásky :D.
Ktorá rubrika je tá moja:
V Magazíne píšem do rubriky Krása. Vybrala som si ju preto, že ma vždy tieto veci zaujímaly. A okrem toho mám s nimi aj dosť skúseností, takže verím, že vám môžem dobre poradiť a že sa odomňa dozviete samé zaujímavé veci :D. Hlavne čo sa týka, kozmetiky a vizáže. Čo sa týka módy, tú chcem hlavne tvoriť a nie ju len slepo kopírovať.
Čo nemám rada:
faloš, klamstvo, plané sľuby, to keď ma niekto rílš obmedzuje a kôpor
Čo mám rada:
SLOBODU, sny, módu, kozmetiku, grafiku, hudbu ( H.I.M., Alice in Chains, Katatonia, Depeche mode, Sex Pistols, The Clash, Davová psychóa a iný punk, Broken Bones, Doors, Pearl Jam, Mr. Big a veľa inej hudby, ktorú by ste odomňa nečakali :D), kamarátov, čokoládu, Gossip Girl, TVD, zelenú a mdrú a samozrejme BLOGOVANIE
Viac o mne:
Ak chcete o mne vedieť viac, nájdete ma na mojom blogu www.netibutka.blog.cz , a ak sa chcete niečo spýtať kludne napíšte do komentárov pod tento článok , na všetko rada odpoviem :)
 
 

Reklama