1.Hogreta

11. ledna 2012 v 19:43 | © Redakce "Tvůj Blog" - Gabrina
Vítejte u prvního hodnocení blogů!
Na úvod vám řeknu, o co vlastně se v této rubrice jedná. Jde o hodnocení známích i neznámích zajímavích blogů. Hodnocení se bude dělit na design, přehlednost, články, celkový dojem. Nakonec vás jednou za čas bude čekat takoví bonus v podobě 3 otázek na blogera/blogerku ohledně jeho/jejího blogu. Tento bonus vás čeká i v tomto hodnocení, na oslavu 1. hodnocení blogů. Přeji příjemné čtení.


Dnešním blogem je blog blogerky Hogrety.
Design: Je pěkný, takový obyčejný, ale originální, a hlavně od samotné autorky. Jediné co bych vytkla je výška záhlaví. Přijde mi že je trochu nepříjemně dlouhý, protože se musí rolovat než se dostaneme ke článkům a menu. Taky by nebylo špatné v menu ty nadpisky (Oblíbené odkazy,Archív,Anketa) sladit k designu. Usmívající se Jinak se mi moc líbí (hlavně ty nadpisi rubrik ve volitelním horním boxu se mi moc líbí)
Přehlednost: Menu je přehledné a pořád si nemůžu vynachválit nadpisi ve volitelním horním boxu. Smějící se Jsou sice obyčejné, ale krásné, a moc hezky rozřazené.
Články: Jsou autorské, a pěkně se čtou. Tipy má praktické, určitě je využije spousty lidí, nejsou to články o jedné větě, nebo jen fotka a konec. Jsou zajímavé a čtivé.
Celkový dojem: Blog působí příjemně a autorsky, a Hogreta působí jako svělá holka se kterou se dá povdat i o vážných věcích. Jistě si všimnete, že se na ní blogerky obrací s otázkami které je trápí, což už lecco dokazuje o tom jak na tom její blog bude. Jen bych upravila tu délku záhlaví, ty popisky v menu už jsou jenom taková drobnost. Je to dle mého blog který by mohl být inspirací nejednoho člověka. Mrkající

Blog hodnotím jako 1

BONUS
1.Tvůj nynější blog je tvůj první, nebo jsi jich už měla více? Popřípadě kolik?
Tento blog je můj první. Dřív jsem blogy neměla, ale kvůli škole jsem dělala internetové stránky. Jenomže člověku se pořád nechce pachtit s kódem (ať už s HTML nebo s PHP), takže jsem si založila blog. Je to jednodušší a rychlejší:)

2. Nebojíš se o svoje osobní informace když vkládáš vlastní fotky a tak? Většina blogerů svoje informace vysoce chrání(fotka vlastní osoby,dům, celé jméno,obec...), ty patříš ale k části blogerů, kteří se toho nebojí. Jaký máš Ty názor na zveřejňování osobních údajů na blogu a internetu celkově?
Beru to tak, že jsem dospělá a žádné pedofily na svoji dětskou tvářičku už nelákám. Proto si můžu dovolit zveřejnit fotku - vždyť to, jak vypadám, vidí každý, kdo kolem mě projde. Neberu to jako něco osobního. Příjmení si každý může najít, není to nic, co by o mě něco zvláštního prozrazovalo. Osob se stejným příjmením jsou stovky. Prozradím klidně své město a obec, protože nevěřím tomu, že by si někdo dal tu práci, aby mě vyhledal - proč by to dělal. Pro děti to nebezpečné je, protože pedofil si může svoji objeť vyhlédnout na internetu a pak ji vyhledat, ale vzhledem k tomu, že jsem dospělá žena, kterých se po ulic pohybují tisíce, mi to nebezpečné nepříjde. Úchylové většinou napadnou ženu, která je po ruce, nevyhledávají jednu určitou. To by mě někdo musel hodně nenávidět. A až tak hrozné články snad nepíšu:-D.
Některé věci nezveřejňuji. Nikde nenadejte ani číslo telefonu, ani facebook, ani přesné bydliště. To myslím úplně stačí:).

3.Co by jsi doporučila ostatním blogerům pro zvýšenou návštěvnost?
Co bych doporučila ostatním blogerům? Aby psali své články, aby se vykašlali na kopírování. Blog o nějaké celebritě (kde jenom kopíruje informace, které našel na googlu) má každý druhý, a nikoho to nezajímá. Na autorském blogu je ale pokaždé něco jiného - každý člověk má originální zážitky. Také bych se vyvarovala psaní článků na dva řádky. Prostě pište článek ve chvíli, kdy máte co říct - a zveřejněte ho až potom, co má nějakou hodnotu. Články typu "dneska jsem se celý den nudila, takže nevím, co bych vám měla napsat" jsou na nic. Také je fajn psát třeba články na téma týdne a snažit se dostat do žebříčku. Lidé si všimnou, že máte dobré články a začnou k vám chodit. Ke zviditelnění také slouží autorský klub.
Mockrát děkuji Hogretě že si našla čas, a odpověděla na mé dotazy. Ještě jednou moc děkuji. Nevinný
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti Hogretin blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 16. ledna 2012 v 12:47 | Reagovat

na hoegretin blog jsem narazila zatím asi jen dvakrát, ale zaujal mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama