Andrea Bone

30. prosince 2011 v 17:05 | © Redakce "Tvůj Blog" |  Náš tým
Zdravím Vás všechny,
teď v krátkém článku bych se Vám chtěla představit kdo vlastně jsem.

Jmenuji se Andrea Zíbarová, ale moje internetová přezdívka je Andrea Bone. Mnoho lidí i kamarádů se mi ptá jak jsem na tu přezdívku přišla. Přezdívka vznikla ze srandy. Psala jsem si na chatu s pár kluky a ty mi začali říkat Bonie no a potom se dohodli, že vypustí i a budu Bone (anglicky kost). Mysleli si totiž, že nejsem z Česka, ne kvůli mému psaní, ale kvůli mému prý exotickýmu vzhledu (bylo léto byla jsem hodně opálená) a trochu jinýmu stylu a navíc v tu dobu jsem byla opravdu hodně hubená na mojí ,,výšku''. Tak takhle vzniklo Bone. Mý přátelé mi, ale říkají Andi.

Narodila jsem se v 16.8.1995 v Česku.

Moje záliby jsou fotografování, líčení, kreslení, malování. Chodím na grafický design, ale původně jsem měla chodit na kosmetičku, ale najednou se to všechno zvrklo a já jsem šla na grafický design. Původně jsem měla jít na kosmetičku, protože se prý umím dobře líčit a také protože mě to baví. Ale potom jsem dostala ten šíleně bláznivej nápad dělat talentovky na grafický design, ale nevzali mě. Byla jsem docela zklamaná, ale co měla jsem ještě tři přihlášky na střední. Podala jsem si na Aranžérku a na kosmetičku. Na aranžérku i kosmetičku mě vzali, na aranžérkách jsem byla 3. nejlepší z 14 lidí co brali jinak se tam hlásilo kolem 25 lidí a na kosmetičce jsem byla 11. z 30 lidí co tam brali a jinak se tam hlásilo kolem 50 lidí. Byla jsem na sebe pyšná. Ale najednou se ozval telefonát z grafického designu, že se jim uvolnilo místo, okamžitě jsem to brala. A teď toho nelituju, že tam jsem.

A jaká, že jsem povahově? No takže z předchozího odstavce vyplývá, že jsem nerozhodná, poslední dobou i upřímná, celkem učenlivá novým věcem, ale také jsem cholerický optimista, naivní, tvrdohlavá, hravá, někdy líná a nepořádná, přesvědčivá, veselá, šťastně zamilovaná.

Nejvíc miluji svého miláčka Petra. Miluji barvy, bez barev to nejsem já! Mám ráda když je na nebi duha a já se na ní můžu dívat a obdivovat jak to ta příroda dokáže něco tak krásného udělat. Mám ráda zvířata, ale bojím se pavouků a takového toho všemožného hmyzu. Někdy když už je toho na mě moc tak si jen tak ráda sednu pustím si písničky a začnu kreslit či malovat. Kreslení mě odhání od toho opravdového světa a přivádí mě do říše fantasie.

Nesnáším zapírání lži, nevěru, šikanu, lidskou hloupost. Nemám ráda jak už jsem se zmínila pavouky a nějaký ten podobný hmyz.

Těm co se zdám sympatická klidně ať mi říkají Andi, ale ti kteří mě z hlouby srdce nesnáší ať radši zůstanou u Andrei.

Přezdívka: Andrea Bone
Rubrika: Kosmetika, móda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama