Gabuldik - Milovník zvířat

30. června 2011 v 19:15 | © Redakce "Tvůj Blog" |  Náš tým
Já a blog
Na blogu jsem už tak asi 4. rokem, a stále objevuji nové možnosti aj. Měla jsem blog o koních, o psech,o kočkach,o mně... vyzkoušela jsem nespočet témat, ale vždycky jsem se vrátila k mím zvířatům, a tak tomu je i nyní. Na blogu mě můžete najít převážně jako Gabuldik.

O mně
Jmenuji se Gabriela, je mi 11 let, a v říjnu mi bude 12. Pocházím z malé vesničky několik kilometrů od Brna. Doma mám kočičku Mícu,teddykrálíčka Teddyho, no a kdybych měla říkat zvířata celé rodiny budu tu do rána. Ale jistě stojí za zmínku náš pes Nikkó, plemene Akita-Inu. Zajímám se o zvířata,přírodu,tanec a hudbu.Také ráda čtu zajímavé knihy.

Magazín
O Magazínu jsem se dozvěděla vlastně přez Srdce blogu, od tamtud jsem se dostala na blog neti budky, a přez ní jsem se dostala vlastně sem. Hned jak jsem se tu rozkoukala jsem věděla že se mi tu bude líbit, a hned jsem podala přihlášku. Budu zde mít na starosti rubriku Zvířata. Prý ke mně dají ještě jednu holku co má o to taky zájem, takže doufám že si padneme do oka a popřípadě spolu vymyslíme něco zajímavého na čem bychom se mohli obě podílet a ani jedné by to nepřekáželo. Takže se těšte. Vše milovníkům zvířat - ZDAR!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama