Anee - vaše malá „psycholožka"

28. června 2011 v 17:22 | © Redakce "Tvůj Blog" - Anee |  Náš tým


Má osobnost se skrývá pod obyčejnou a nevýraznou přezdívkou Anee. Je mi 14 let a v blogovém světě se nachází cca 2 roky. Vystřídala jsem spoustu trapných, nudných a nezajímavých blogů, avšak ustálila jsem se až na mém (ne už tak trapném) současném blogu www.smile-4-ever.blog.cz, který je zaměřený hlavně na mě a mé zájmy.

Jsem hrozně ukecaná, většinou optimisticky naladěná a často rozesmátá. Také jsem celkem jiná než ostatní moji kamarádi, takže mé názory se možná nebudou shodovat s těmi vašimi. Upřímně řečeno, je mi to jedno.

Už 8 let chodím na atletiku. Ano, jsem hodně sportovně založená. Také jsem na šestiletém gymplu, takže se musím učit z čehož plyne, že i když tu mají být články pravidelně (o což se budu snažit), nebudou tu často. Pochopte, že pro mě existuje i něco jiného než internet a počítač. :)

Moc ráda fotím a pokouším se o "umělecké" fotky. Vím, že se mi to moc nedaří, ale baví mě to. Také ráda píšu povídky a básničky.

Proč tyhle rubriky?
Naše rodina je celkem hodně založená na zdravé výživě a zdravém životě, tak proto jsem si přivlastnila rubriku Zdraví. Moc ráda diskutuji a dávám najevo své názory, které se týkají většinou života, tak jsem si vytvořila rubriku Životní styl. Kamarádky, které mě hodně znají mi někdy (když jsem hodně otravná se svými kecy) přezdívají "Psycholožko", tak proto je má rubrika také Poradna.

Nějaké otázky na mou složitou osobnost, kterou chápu jen já? Ne? Nevadí, děkuji za pozornost :)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama